Exšéf SIS Aláč po súde: Moje postavenie mimo služby bolo arbitrárne
Aktuality.sk •
8.5.2026
Bývalý riaditeľ Slovenskej informačnej služby Michal Aláč reaguje na rozhodnutie súdu v prípade jeho dočasného postavenia mimo výkon služby. Tvrdí, že obvinenie voči nemu bolo vymyslené a prezidentka mala k dispozícii informácie, aby si to overila.